sestdiena, 2013. gada 23. novembris

Mājiņas māsiņas

Darba procesā, klienti man jautāja vai tās ir dvīņu māsām?-nē, tās nav dvīnītēm, kaut gan tā ari izskatās :)))
 Bija pasūtijums, sadomāju paralēli taisīt otru tādu pašu (tikai logus ieliku katrai savā pusē)- man ļoti patīk šis darbs :))  Bet nu izrādās, ka laikam abas divas paliek pie manis. Pasūtītājs jau divas nedēļas nesūta man savu telf.num., ja pārdomāja, tad varēja pieklājības pēc pateikt...
Tā nu tagad "māsiņas" mitinās pie manis, līdz atradīs saimniekus :), un kad tas notiksies, tad ari papildināšu interjeru, jo vēl nav pilnīgi pabeigtas-trūkst dažu sīkumiņu.

1.


2.
6 komentāri:

 1. Tavas mājiņas ir burvīgas :) Un ja pasūtītājs pazudis, tas tikai nozīmē, ka mājiņām paredzēts labāks saimnieks, jo viss, kas notiek, notiek uz labu!
  Kaut kā esmu piemirsusi, uz ko Tev sieniņas turas, jo manai Pecītei mājiņa netur smagumu, gan jumts liecas uz iekšu, gan ārsieniņas izgāzušās, pa mīkstu un pa plānu tas pildījums man tomēr :(

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies,Inesīt :)
   Pirmā Rūķa mājiņa man ari ir sakņupusi kā veca beka :D, jau taisot sapratu, kad pildījums ir par mīkstu (būs kaut ka jārestaurē). Nākošajām liku iekšā 3mm biezu kartonu, tas turās ļoti labi :). Brāļa meitiņa mēģinajusi uzsēsties uz mājiņas un viena siena mazliet saliekusies, bet pārējās turās pa pirmo ;)

   Dzēst
 2. Cik skaisti un rūpīgi paveikts darbs!

  AtbildētDzēst

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...