otrdiena, 2013. gada 29. oktobris

Kaķīts mans - melns ar baltām ķepiņām

Ik reiz, kad skatos krustiņotāju darbus, nespēju vien nopriecāties-cik tie ir skaisti!!! Ļoti sagribējās ari pašai kaut ko pamēģināt krustiņdūrienā.
Paldies Ilzei par saitu ar shēmiņām :) Izvēlējos, pa manam, pēc iespējas vienkāršāko-vienkrāsainu, man ka diletantam tieši laikā :)  Izšuvuma izmēri ir 24x48 cm.
Tad nu re, kas man sanācis-mans pirmais nopietnais izšuvums.
(kļūdu protams daudz, bet pa gabalu nevar pamanīt ... 
ir tāds teiciens- " mākslas darbi skatāmi pa gabalu" - ;D )Gandrīz kā mans  Čipiņš :D
Te mīlulītis agrā jaunībā :D


Rāmīti improvizēju-tas ir no filca auduma.


4 komentāri:

 1. ir ok.. pa smuko.. vienīgais nākošreiz ņem labu audumu... un par tām kļūdām, es nezinu, es to sauktu par rokrakstu :)))
  Ceru ka turpinājumā būs vēl kāda bilde.. ;)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Sandra, paldies :)
   Es jau nojautu, kad tas audums pa šķidru un diegu laikam vajadzēja vairākām kārtām likt ( izšuvu ar divām kārtām )? Un pievilkusi pavedienu ari pa stingru...
   Ja kļūdas sauksim par rokrakstu, tad man tas ir drausmīgs :D
   Ieplānots ir vēl kāds darbiņš, ceru uzlabot savu rokrakstu ;)

   Dzēst
 2. nu pa manam, kaķi vispār ir tāda padarīšana, ko ne ar ko nesabojāsi - tie ir perfekti vienmēr un visur :))), īpaši jau prototips Čipiņš.
  Es starp citu arī jau pasen gribu krustiņus pašūt un arī vairāk skatos uz vienkrāsainajiem, lai vieglāk :))), bet patīk tak tie daudzkrāsainie un sarežģītie, tā nu nekādi neķeros klāt, tā ka malacis, pirmais darbiņš nu ir veikts, tad lai nākamais tiek steigts :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies, Inese! Par tiem kaķiem pilnīgi piekrītu :))
   Tik tiešām, tie daudzkrasanie izšuvumi ir dievīgi. Tur vajag baigo uzņēmību un pacietību, lai to paveiktu :) Domāju, ka tā pa riktīgo saņemās un tik jāmēģina pucēt augšā ;) Tev, Inesīt, tas noteikti izdosies!

   Dzēst

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...